Voedingsketting Triple Feather

Artikel 10 van 15
€ 18,95 (inclusief btw)
Overzicht

Voedingsketting Triple Feather

Deze voedingsketting Triple Feather is samengesteld uit diverse siliconen kralen in de kleuren marmer wit, donkergroen en okergeel, gecombineerd met drie siliconen veertjes in de kleuren wit, marmer wit en grijs. De natuurlijke en warme tinten geven de ketting een rustige, stijlvolle uitstraling en maken hem prettig om te dragen tijdens het voeden.

De lengte van de ketting wanneer deze niet gesloten is, bedraagt circa 80–90 cm.


Rust tijdens fles- en borstvoeding

Een voedingsketting is een handig hulpmiddel tijdens het geven van de fles of borstvoeding. Speciaal voor baby’s die onrustig zijn tijdens het drinken — bijvoorbeeld door handjes voor de mond te houden, het hoofdje niet stil te houden, met andere dingen te spelen of aan haren te trekken.

Door met de ketting te spelen, wordt je baby op een fijne manier afgeleid en kan hij of zij zich beter concentreren op het drinken. Daarnaast is het ook een lief en rustgevend speelmoment samen wanneer je baby bij je op schoot zit.

De voedingsketting is voorzien van een speciale veiligheidssluiting die open gaat wanneer er hard aan getrokken wordt. Wel zo prettig en veilig voor de nek van mama.


Spelen, voelen & ontdekken

De ketting is makkelijk vast te pakken en stimuleert alle zintuigen, wat bijdraagt aan de ontwikkeling van je baby. Je kindje kan ermee:

  • spelen

  • friemelen

  • voelen

  • proeven

  • erop bijten

De zachte siliconen kralen geven een prettige druk op het tandvlees en kunnen verlichting bieden bij doorkomende tandjes. De drie siliconen veertjes zorgen voor extra variatie in vorm en textuur en nodigen uit tot ontdekken.


Lengte aanpassen

Je kunt de lengte van de voedingsketting eenvoudig zelf inkorten door het knoopje op een andere plek te leggen en de sluiting daarover te schuiven. Het overtollige draad kun je daarna afknippen.


Veilig & verantwoord

De voedingsketting is alleen geschikt om te worden gedragen door mama.
Niet geschikt als bijtketting voor kinderen ouder dan 1,5 jaar.

  • Niet bedoeld voor je kindje om los mee te spelen

  • Geen speelgoed

  • Onderhevig aan slijtage → voor elk gebruik controleren

👉 Klik hier voor meer informatie over veiligheid en onderhoud.


Persoonlijk & op maat

Wil je deze voedingsketting in een andere kleurcombinatie of met een andere afwerking? Neem dan gerust contact met ons op voor de mogelijkheden en prijzen.

Voor een overzicht van onze kleuren, kralen en figuren klik op deze pagina.

✨ Met zorg samengesteld voor rustmomenten, ontdekken en verlichting bij doorkomende tandjes.

© 2017 - 2026 ByTasha | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel