Prematuur & Newborn Ruffle Longsleeve – Stel zelf samen
OverzichtPrematuur & newborn ruffle longsleeve – stel zelf samen
Deze prematuur & newborn ruffle longsleeve uit de ByTasha Exclusive Collection is speciaal ontworpen voor de allerkleinsten en kan volledig naar wens worden samengesteld. Je kiest zelf of je gaat voor een print of een uni stof, zodat de longsleeve perfect aansluit bij jouw stijl of bij de rest van de babyuitzet.
De ruffle longsleeve is geschikt voor prematuur en newborn baby’s en combineert een zachte, comfortabele pasvorm met een lieve en stijlvolle uitstraling dankzij de ruffle details. Een fijne basic voor de eerste weken, met net dat beetje extra.
Comfortabel & praktisch ontworpen
De prematuur ruffle longsleeve is voorzien van drukknopen op de schouder, waardoor aan- en uitkleden eenvoudiger en prettiger verloopt. Dit is ideaal voor de allerkleinsten, waarbij je het hoofdje zo min mogelijk wilt belasten.
De zachte ruffle-afwerking zorgt voor een speels en lief accent, zonder in te leveren op comfort. De soepele stof en rustige pasvorm maken deze longsleeve prettig om te dragen tijdens rustmomenten en lichte beweging.
De ruffle longsleeve is eenvoudig te combineren met een prematuur legging of mutsje uit de collectie en is vooral geliefd voor een zachte, lieve meisjes uitstraling.
Kies je eigen print of uni
Je kunt kiezen uit de beschikbare prints en uni stoffen bij Nicky Velours, rib stoffen en tricot. Zo stel je een prematuur & newborn ruffle longsleeve samen die perfect past bij jouw smaak en bij de rest van de babyuitzet.
Zie je elders op de website een kledingstuk met een print die je graag wilt gebruiken? Neem dan gerust even contact met ons op. In veel gevallen is het mogelijk om deze print ook voor dit item te gebruiken.
Model & details
Model: Prematuur ruffle longsleeve baby
Pasvorm: Zacht en comfortabel, geschikt voor prematuur & newborn
Details: Ruffle-afwerking
Sluiting: Drukknopen op de schouder
Maten: 44 t/m 68
Stof: Tricot / rib / Nicky Velours (afhankelijk van gekozen stof)
Samenstelling: Afhankelijk van de gekozen stof
Certificering: OEKO-TEX® STANDARD 100
Print: Zelf te kiezen (print of uni)
ByTasha Exclusive
De ByTasha Exclusive Collection is mijn eigen kledinglijn, met liefde ontworpen en handgemaakt in mijn atelier. Elk kledingstuk wordt pas gemaakt na bestelling, zodat je kiest voor een bewust en persoonlijk product, zonder massaproductie.
Twijfel je over de maat of heb je vragen over prematuur- of newborn kleding? Neem gerust contact op, ik denk graag met je mee.
Veilig & verantwoord – OEKO-TEX®
Alle gebruikte stoffen zijn voorzien van het OEKO-TEX® STANDARD 100 keurmerk. Dit betekent dat ze zijn getest op schadelijke stoffen en veilig zijn voor de gevoelige babyhuid. Zo kies je bewust voor comfortabele en verantwoorde babykleding.
Wasadvies
Binnenstebuiten wassen
Wassen op maximaal 30 graden
Wassen met gelijke kleuren
Niet geschikt voor de wasdroger
Strijken op matige warmte
✨ ByTasha Exclusive – met liefde handgemaakt voor een zachte start.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Materialen | Afhankelijk van stofkeuze |
| Formaat | 44 t/m 68 |